Belka
Środa, 14 Listopada 2018   imieniny: Laura, Emil, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Oszukiwanie to ciężka praca i odwaga" - Kacper ze Świnoujścia

 
Sklep z koszulkami - poszukiwaczeokazji.cupsell.pl/ Nasz Fanpage - web.facebook.com/Poszukiwacze-Okazji-547629352264968/ Baśni o pieniążkach ciąg dalszy. Ten materiał jest rozszerzeniem do ostatniego filmu youtu.be/QogQCB6-Exk , którego bohaterem został nadużywający słowa “pieniążki” oszust podający się za Kacpra ze Świnoujścia. Jego kolejne wyznania są na prawdę zaskakujące. Zapraszamy do obejrzenia! Wystaw opinię o sprzedawcy na OLX: sprawdzsprzedawce.pl/ Tekst, który można wkleić do oferty ostrzegającej przed oszustem: “Jeżeli trafiłeś na podobną ofertę, z wyjątkowo okazyjną ceną to zażądaj wysyłki za pobraniem z opcją sprawdzenia zawartości, wystawienia na allegro lub odbierz osobiście. Jeżeli sprzedający nie zgadza się na żadną z tych opcji to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zamierza Cię oszukać.”

 


Poszukiwacze Okazji
 
Data pliku video: 2018-09-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Świnoujście – miasto na prawach powiatu w województwie zachodniopomorskim położone na trzech dużych (Uznam, Wolin, Karsibór) i 44 małych wyspach, zajmując łącznie powierzchnię 197,23 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Morze Bałtyckie z 10 kilometrową plażą, rzeka Świna, rezerwaty przyrody (Karsiborska Kępa, Karsiborskie Paprocie), Delta Świny oraz wydma szara i wydma biała.

  Do zabytków prawnie chronionych należą między innymi: wieża garnizonowego kościoła luterańskiego pw. Marcina Lutra z 1904 r., zespół fortów twierdzy Świnoujście nad Świną, Park Zdrojowy z XIX wieku, zabytkowe kamienice ( ul. Armii Krajowej 13 z ok. 1904 r., ul. Bolesława Chrobrego 21 z 1908 r., ul. Hołdu Pruskiego), dawny ratusz z 1805 r., gimnazjum z lat 1922-27, dawna stocznia z lat 1897-1903,  gmach poczty z 1878 r., zespół rzeźni z 1911 r. przy ul. Kościuszki 15 czy Latarnia Morska z lat 1854-57.

  Świnoujście ma status uzdrowiska - znajduje się tu 15 zakładów lecznictwa uzdrowiskowego.

  Położenie Świnoujścia stwarza korzystne warunki dla rozwoju gospodarki morskiej i turystyki. Głównymi przedsiębiorstwami gospodarki morskiej są: Morska Stocznia Remontowa, Euro Terminal, Polska Żegluga, Terminal Promowy Świnoujście czy Unity Line.

  W Świnoujściu znajduje się terminal promów morskich łączący Europę środkową i południową ze Skandynawią oraz polsko niemieckie przejscia graniczne Świnoujście-Ahlbeck i Świnoujście-Garz.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola