Belka
Środa, 27 Marca 2019   imieniny: Lidia, Ernest, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oferty pracy w Ahlbeck i Zinnowitz dla nauczycieli wychowania przedszkolnego w ramach projektu "Nauczanie języka sąsiada od przedszkola do zakończenia edukacji - kluczem do komunikacji w Euroregionie POMERANIA"

Data publikacji: 2018-11-23, Data modyfikacji: 2018-11-25
A A AWydrukDrukuj  
 
RAA M-V e.V. poszukuje wsparcia do zespołu projektowego na wyspie Uznam. Poszukiwani są  nauczyciele przedszkolni w 2 przedszkolach: "K" w Zinnowitz i "Ahlbecker Inselspatzen" w Ahlbeck. Głównym zadaniem jest wspieranie edukacji w języku dla polskich i niemieckich dzieci za pomocą m.in. metody imersji. Ponadto do zadań należy aktywna, zdywersifikowana i dostosowana do potrzeb współpraca z rodzicami oraz wspieranie i rozwijanie projektów polsko –niemieckich i projektów spotkań transgranicznych w przedszkolu. Więcej w załacznikach. Interreg_Stellenausschreibung_Erzieh_A_11-2018_Ahlbeck DE  PL.pdf Interreg_Stellenausschreibung_Erzieh_Z_11-2018_Zinnowitz DE  PL.pdf

Pełna treść wiadomości na: swinoujscie.pl/pl/contents/content/610/13437
Urząd Miasta Świnoujście, Źródło artykułu: www.swinoujscie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Świnoujście – miasto na prawach powiatu w województwie zachodniopomorskim położone na trzech dużych (Uznam, Wolin, Karsibór) i 44 małych wyspach, zajmując łącznie powierzchnię 197,23 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Morze Bałtyckie z 10 kilometrową plażą, rzeka Świna, rezerwaty przyrody (Karsiborska Kępa, Karsiborskie Paprocie), Delta Świny oraz wydma szara i wydma biała.

  Do zabytków prawnie chronionych należą między innymi: wieża garnizonowego kościoła luterańskiego pw. Marcina Lutra z 1904 r., zespół fortów twierdzy Świnoujście nad Świną, Park Zdrojowy z XIX wieku, zabytkowe kamienice ( ul. Armii Krajowej 13 z ok. 1904 r., ul. Bolesława Chrobrego 21 z 1908 r., ul. Hołdu Pruskiego), dawny ratusz z 1805 r., gimnazjum z lat 1922-27, dawna stocznia z lat 1897-1903,  gmach poczty z 1878 r., zespół rzeźni z 1911 r. przy ul. Kościuszki 15 czy Latarnia Morska z lat 1854-57.

  Świnoujście ma status uzdrowiska - znajduje się tu 15 zakładów lecznictwa uzdrowiskowego.

  Położenie Świnoujścia stwarza korzystne warunki dla rozwoju gospodarki morskiej i turystyki. Głównymi przedsiębiorstwami gospodarki morskiej są: Morska Stocznia Remontowa, Euro Terminal, Polska Żegluga, Terminal Promowy Świnoujście czy Unity Line.

  W Świnoujściu znajduje się terminal promów morskich łączący Europę środkową i południową ze Skandynawią oraz polsko niemieckie przejscia graniczne Świnoujście-Ahlbeck i Świnoujście-Garz.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola