Belka
Piątek, 19 Lipca 2019   imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Trwają zapisy do Zaocznego Liceum dla Dorosłych Żak

Data dodania: 2015-01-24
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Trwa rekrutacja do BEZPŁATNEGO Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Nauka trwa trzy lata ( 6 semestrów) , zajęcia odbywają się średnio co dwa tygodnie w soboty i niedziele w budynku LO im. Mieszka I przy ul. Niedziałkowskiego.

Warunkiem ukończenia każdego semestru jest co najmniej 50% frekwencja na poszczególnych przedmiotach, oraz pozytywne zdanie egzaminów semestralnych w sesji egzaminacyjnej odbywającej się pod koniec każdego semestru.

Możliwość zapisu już teraz i startu nauki w lutym/marcu tego roku od pierwszego semestru , bądź zapisu na wyższe semestry.

Uwaga! Ograniczona ilość miejsc!
Rezerwacja miejsca www.zak.edu.pl/formularz
Sekretariat szkoły mieści się przy ul. Marynarzy 4/4 w Świnoujściu i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz 9-17 oraz w soboty 9-14 tel 91 321 01 10

Dokumenty potrzebne do zapisu- dowód osobisty, oraz świadectwo ukończenia ośmioklasowej szkoły podstawowej lub gimnazjum.
Kontakt
swinoujscie@zak.edu.pl
www.zak.edu.pl/formularz
tel 91 321 01 10
sms 661 290 055
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Świnoujście – miasto na prawach powiatu w województwie zachodniopomorskim położone na trzech dużych (Uznam, Wolin, Karsibór) i 44 małych wyspach, zajmując łącznie powierzchnię 197,23 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Morze Bałtyckie z 10 kilometrową plażą, rzeka Świna, rezerwaty przyrody (Karsiborska Kępa, Karsiborskie Paprocie), Delta Świny oraz wydma szara i wydma biała.

Do zabytków prawnie chronionych należą między innymi: wieża garnizonowego kościoła luterańskiego pw. Marcina Lutra z 1904 r., zespół fortów twierdzy Świnoujście nad Świną, Park Zdrojowy z XIX wieku, zabytkowe kamienice ( ul. Armii Krajowej 13 z ok. 1904 r., ul. Bolesława Chrobrego 21 z 1908 r., ul. Hołdu Pruskiego), dawny ratusz z 1805 r., gimnazjum z lat 1922-27, dawna stocznia z lat 1897-1903,  gmach poczty z 1878 r., zespół rzeźni z 1911 r. przy ul. Kościuszki 15 czy Latarnia Morska z lat 1854-57.

Świnoujście ma status uzdrowiska - znajduje się tu 15 zakładów lecznictwa uzdrowiskowego.

Położenie Świnoujścia stwarza korzystne warunki dla rozwoju gospodarki morskiej i turystyki. Głównymi przedsiębiorstwami gospodarki morskiej są: Morska Stocznia Remontowa, Euro Terminal, Polska Żegluga, Terminal Promowy Świnoujście czy Unity Line.

W Świnoujściu znajduje się terminal promów morskich łączący Europę środkową i południową ze Skandynawią oraz polsko niemieckie przejscia graniczne Świnoujście-Ahlbeck i Świnoujście-Garz.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola